Organizacja wesela – skąd wziąć alkohol?

alkohol na weselePrędzej czy później w życiu każdego człowieka pojawi się ten jedyny dzień – ślub i wesele. Do załatwienia będzie oczywiście wiele różnych kwestii jak same nauki przedmałżeńskie, wynajem sali, dekoracja, organizacja wesela itp. Często lokale które wynajmujemy oferują opcję wstawienia własnego alkoholu – to bardzo dobre rozwiązanie pozwoli nam trochę zaoszczedzić. Jak wiadomo alkohole w lokalach mają zazwyczaj porządną marzę. Warto zatem rozejrzeć się we własnym zakresie za jakimś dostawcą dzięki któremu uda nam się zaoszczędzić trochę pieniędzy na inne wydatki.

Na weselu zazwyczaj podawane jest wino i wódka. Można oczywiście serwować gościom również inne alkohole jak piwo, whisky czy drinki.

Sprawdzając dostawców alkoholi warto zaintersować się lokalnymi oddziałami Hurtowni Alkoholi Eurocash – http://alkohole.eurocash.pl. W swojej ofercie mają nie tylko wino i wódkę ale również wiele innych alkoholi w znakomitych cenach. Dzięki takiej opcji możemy bez problemu kupić po kilka lub kilkanaście butelek wybranego alkoholu. Inną opcja może być jakaś mała hurtownia alkoholu która umożliwi nam opcję zwrotu niezużytego alkoholu. Jednak czy warto? Robiąc duże wesele musimy się zaopatrzyć w dużą ilośc alkoholu aby przypadkiem nie brakło. Mała hurtownia może się zgodzić na przyjęcie zwrotu, jednak warto sprawdzić czy się nam to opłaca. Małe lokalne hurtownie nie mają tak dobrych cen jak duże hurtownie alkoholu typu Alkohole Eurocash. Wszystko musimy zatem sami dokładnie policzyć.Both comments and pings are currently closed.