Korzyści dla klientów korzystających z programu prywatnej bankowości

Program prywatnej bankowości przygotowany został dla osób, które posiadają bardzo wysokie dochody i systematycznie odprowadzają je do wybranego przez siebie banku. Mogą one po założeniu kont internetowych korzystać z tzw. osobistych doradców, którzy pomogą im dobrze zarządzać posiadanymi przez nie środkami finansowymi.

Dla banku najważniejsze jest, aby najbogatsi klienci mogli przy jego pomocy pomnażać swoje pieniądze i odkładać wolne środki przez siebie posiadane na koncie oszczędnościowym typu Lion’s Excellence. Te wydawać by się mogło proste czynności, na jakie mogą decydować się również osoby posiadające mniejsze dochody nie są jedynymi opcjami stworzonymi dla klientów objętych programem prywatnej bankowości. Mogą oni liczyć na specjalne traktowanie podczas zakładania dodatkowego konta walutowego i podejmowania pierwszych decyzji odnośnie sposobu lokowania posiadanych przez siebie środków.

Jedną z korzyści, która na pewno zadowoli wielu nowych klientów korzystających z programu prywatnej bankowości jest możliwość założenia lokaty welcome. Jest ona wysoko oprocentowana i może być zakładana na okres czterdziestu dni. Próg minimalny takiej lokaty wynoszący sto tysięcy złotych świadczy o tym, że trzeba posiadać sporą sumę wolnych środków, aby móc ją założyć

. Na pewno będzie ona stanowiła bardzo dobre uzupełnienie dla usługi concierge również oferowanej klientom decydującym się na skorzystanie z programu prywatnej bankowości. Zasady jej wykorzystywania opisane są na stronie https://www.lionsbank.pl/.Both comments and pings are currently closed.